Carsprint Tarnów wynajem samochodów

Carsprint Tarnów wynajem samochodów

 Oferujemy usługę wynajmu aut osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie kompetentną obsługę, komfortową i pewną jazdę i współczesne oraz niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny opisującej nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych kontrahentów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum i dodatkowe promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie czy też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających kontrahentów. Wobec tego też przygotowaliśmy gigantyczną ofertę w atrakcyjnych cenach. Detale znajdują się na domenie carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego klienta przystępujemy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów gwarantuje najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno wypożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz porządnym wozem.

Cena wynajmu auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wchodzi ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla całkowitego komfortu oraz satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne i niezwykle dostępne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru dużo ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów atrakcyjną oraz kompleksową propozycję najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy ogromne doświadczenie w branży oraz nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym zamiarem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

Dzięki nam nasi kontrahenci mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też otrzymać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *