Dom opieki Warszawa Milanówek

Dom opieki Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszelkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet detal tego miejsca to nie kwestia wypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy odnajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga wspomoże przejść przez ten trudny etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość i empatia, z jaką każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym miejscu. Do wykorzystania seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Można również skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto nam zaufać?

Miejsce to całkiem pozbawione jest barier, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Nad całodobową opieką czuwają nie jedynie cudowni, asertywni, pomocni opiekunowie, lecz również wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowomodnego, profesjonalnego oprzyrządowania medycznego, a też prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez fachowców, a właściciel firmy kuchni dba, aby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy też różne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesień życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru lub kina – dlaczego nie! Jesteśmy tutaj, aby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, by ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla seniorów, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w idyllicznej, spokojnej okolicy, otoczona ładnym parkiem z dostępem do ławeczek, na jakich wolno odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Wielka powierzchnia obiektu zapewni prywatność podczas wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i uprzejmości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala oraz punktów sprzedaży oraz miejsc usługowych.

Więcej na rezydencja-milanowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *