W jaki sposób przygotować figurę na lato?

W jaki sposób przygotować figurę na lato?

Posiadanie chudej sylwetki to marzenie dużej grupy ludzi, jednak nie każdy ma okazję sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Niekiedy nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, wyniki nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń oraz diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją przez dość inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednakże dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a także daje niezmiernie błyskotliwe rezultaty.

Czym cechuje się liposukcja kawitacyjna?
Standardowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu ludzkiego, bo wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, ponieważ tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu ludzkiego w stosunkowo naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń regeneruje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Przez to metabolizm komórek tłuszczowych zaczyna przebiegać o dużo prędzej oraz jednostki tłuszczu są wydalane z organizmu. Kolosalną zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w przypadku szablonowej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, jakie chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a także dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Ma prawo to być na przykład brzuch, pośladki czy też nogi. Sam zabieg jest niezwykle bezpieczny, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno zrealizować od kilku do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od wymogów można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych rozstawach czasowych.

Jak uczynić, aby ciało wyglądało lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji warto też zatroszczyć się o wygląd poprzez opalanie natryskowe. Jest to świetny sposób, by zaakcentować szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz znacznie bardziej wysportowane. Jeżeli jest kłopot ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, jakie wolno przeprowadzić o każdej porze roku.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty liposukcji ultradźwiękami, a także innych zabiegów formujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe lub ewentualnie trening z elektrostymulacją. Oferujemy również o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *